Ana sayfa Haberler

Çin Shenzhen Youfan Industry Co., Ltd. Şirket Haberleri

Sertifika
Çin Shenzhen Youfan Industry Co.,  Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Youfan Industry Co.,  Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Tedarikçi ile iletişim çok iyiydi. Ürün hızlı bir şekilde ulaştı ve kalite beklenenden daha iyi, aşırı derecede iyiydi.

—— Emil Balaci

Ürün çok kaliteli ve dayanıklıdır. Fan ile çalışmak harikaydı!

—— Timeya Karageorgos

Shenzhen Youfan üzerinden yaptığımız ilk test siparişimizden son derece memnun kaldık, ürünlerimiz en yüksek kalitedeydi. Henry çok profesyoneldi ve her biri mükemmel şekilde ele alındı. Gelecekte onlarla çalışmak için sabırsızlanıyoruz :)

—— Mickel Mouradian

Henry ile çalışmak harika! Çok sorumlu, bilgili ve profesyonel! Ben çok memnunum. Onunla tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum!

—— Yoshiko Shimada

Ürün kalitesi de aynı şekilde ve makul bir süre içerisinde üretildi. Temas, süreç boyunca çok duyarlı ve iletişimsel olarak çalışmakla harikaydı. Takip harikaydı. Kesinlikle bu şirketten tekrar sipariş vereceğim.

—— Carol Olech

Shenzhen Youfan Industry, kalite ve üretim ve nakliye zamanında mükemmel bir iş çıkardı. Henry Fan, bağlantım her zaman sorularıma cevap veriyordu ve ilk kez bir ürün almam için çok yardımcı oldu.

—— Terra Lemieux

Tedarikçi hızlı ve iletişim kolaydı. Tedarikçi taleplerime ve revizyonlarıma cevap veriyordu. Gönderi zamanında yapıldı ve zamanında ulaştı. Tedarikçi, süreç boyunca benimle iletişim kurarak iletişim halinde kaldı. Teşekkürler!

—— Jeffrey Holman

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Youfan Ekibi Tayland güzel bir gezi var.

Youfan Ekibi Tayland güzel bir gezi var.

[2019-10-14 11:28:57]
2019'un üçüncü çeyreğinin satışları süper iyiydi, bu nedenle tüm Youfan satış ekibi Phuket Tayland'a seyahat eden bir yolculukla ödüllendirildi. İşte Youfan ekibinin mutlu yüzleri: Enerjik, Yaratıcı, Yetenekli ve tutku dolu :) Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1